| Bremssystem | Shimano Deore V-Brakes |
|---|---|
| Farbe | schwarz |
| Rahmen | Stahl |
| Grösse | 59 |
| Schaltwerk | Shimano Deore |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT30 centerlock rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tungsten Blue |
| Gabel | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12×100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Rahmen | C15225U10SM |
| Grösse | SM |
| Schaltwerk | Shimano GRX 400, Shadow RD+ |
| Farbe | marshmallow glanz |
|---|---|
| Grösse | S/M 46 |
| Rahmen | ALU |
| Bremssystem | Shimano V-Brakes |
| Schaltwerk | Nexus 8-Gang |
| Bremssystem | Shimano |
|---|---|
| Farbe | eisengrau matt |
| Grösse | M/L |
| Farbe | graphite-black-matt |
|---|---|
| Grösse | M |
| Farbe | F735m Dark-Green matt |
|---|---|
| Grösse | M |
| Farbe | F701m graphit-black-matt |
|---|---|
| Grösse | M |
| Bremssystem | Shimano |
|---|---|
| Farbe | F735m Dark-Green matt |
| Grösse | S/M |
| Farbe | graphite-black-matt |
|---|---|
| Grösse | M/L |
| Bremssystem | Shimano |
|---|---|
| Farbe | F735m Dark-Green matt |
| Grösse | S/M |
| Bremssystem | Shimano |
|---|---|
| Farbe | graphit-black-matt |
| Grösse | M |
| Bremssystem | Shimano |
|---|---|
| Farbe | F701m Graphit-black matt |
| Grösse | S/M |