| Bremssystem | Shimano GRX Hydraulisch |
|---|---|
| Farbe | Pink |
| Rahmen | Carbon |
| Grösse | M |
| Schaltwerk | Shimano GRX Di2 |
| Bremssystem | SRAM Apex hydraulic disc, Centerline 160/160mm centerlock rotors |
|---|---|
| Farbe | Fire Orange |
| Grösse | 54 |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Obsidian |
| Grösse | Large |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Obsidian |
| Grösse | Medium |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Obsidian |
| Grösse | Medium |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tiger Eye |
| Grösse | Medium |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc, 160/160mm RT64 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tiger Eye |
| Grösse | Small |
| Bremssystem | Shimano CUES 6030 hydraulic disc, 180/160mm RT30 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tungsten Blue |
| Grösse | SM |
| Bremssystem | Shimano CUES 6030 hydraulic disc, 180/160mm RT30 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Orchid |
| Grösse | MD |
| Bremssystem | Shimano CUES 6030 hydraulic disc, 180/160mm RT30 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tungsten Blue |
| Gabel | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12×100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Rahmen | C15365U10SM |
| Grösse | SM |
| Schaltwerk | Shimano CUES U6000 GS |
| Bremssystem | Shimano CUES 6030 hydraulic disc, 180/160mm RT30 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tungsten Blue |
| Gabel | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12×100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Rahmen | C15365U10XS |
| Grösse | XS |
| Schaltwerk | Shimano CUES U6000 GS |
| Bremssystem | Shimano CUES 6030 hydraulic disc, 180/160mm RT30 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Tungsten Blue |
| Gabel | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12×100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Rahmen | C15365U10MD |
| Grösse | MD |
| Schaltwerk | Shimano CUES U6000 GS |