| Bremssystem | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Matte Black |
| Grösse | 54 cm frame |
| Rahmen | Alloy |
| Schaltwerk | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Bremssystem | Shimano 105 R7170 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
|---|---|
| Farbe | Chalk |
| Gabel | CAAD14, full carbon, 1-1/8" to 1-1/2" Delta Steerer, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Rahmen | ALU |
| Grösse | 54 |
| Schaltwerk | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Bremssystem | Shimano 105 R7170 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
|---|---|
| Farbe | Chalk |
| Gabel | CAAD14, full carbon, 1-1/8" to 1-1/2" Delta Steerer, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grösse | 56 |
| Schaltwerk | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Bremssystem | Shimano Ultegra R8170 hydraulic disc, 160/140mm CL800 rotors |
|---|---|
| Farbe | Tungsten Blue |
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grösse | 56 |
| Schaltwerk | Shimano Ultegra Di2 R8150, 12-speed |
| Bremssystem | SRAM Force AXS hydraulic disc, 160/160mm PaceLine centerlock rotors |
|---|---|
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grösse | 48 |
| Schaltwerk | SRAM Force AXS, 12-speed |
| Bremssystem | SRAM Force AXS hydraulic disc, 160/160mm PaceLine centerlock rotors |
|---|---|
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grösse | 50 |
| Schaltwerk | SRAM Force AXS, 12-speed |
| Bremssystem | SRAM Force AXS hydraulic disc, 160/160mm PaceLine centerlock rotors |
|---|---|
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grösse | 52 |
| Schaltwerk | SRAM Force AXS, 12-speed |
| Bremssystem | SRAM Force AXS hydraulic disc, 160/160mm PaceLine centerlock rotors |
|---|---|
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, Gen 5, integrated crown race, 12x100mm thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Grösse | 58 |
| Schaltwerk | SRAM Force AXS, 12-speed |
| Akku | Null |
|---|---|
| Bremssystem | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Storm Cloud |
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Motor | Null |
| Rahmen | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routing w/ Switchplate, 12×142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, SmartSense compatible |
| Grösse | 56 |
| Schaltwerk | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Bremssystem | Shimano Ultegra R8170, 160/160mm CL800 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Grey |
| Grösse | 56 |
| Bremssystem | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Metallic Red |
| Grösse | 54 |
| Farbe | Black Pearl |
|---|---|
| Grösse | 58 |
| Bremssystem | Shimano Ultegra hydraulic disc |