| Bremssystem | Shimano GRX Hydraulisch |
|---|---|
| Farbe | Pink |
| Rahmen | Carbon |
| Grösse | M |
| Schaltwerk | Shimano GRX Di2 |
| Akku | Bosch PowerPack, 725Wh |
|---|---|
| Bremssystem | Shimano MT420, 4-piston hydraulic disc, 203/180mm rotors |
| Farbe | Midnight Blue |
| Grösse | OS |
| Motor | Bosch Cargo Line, 25 km/h |
| Rahmen | Alloy step-thru |
| Schaltwerk | Null |
| Akku | Bosch PowerTube, 500Wh |
|---|---|
| Bremssystem | Shimano MT400 hydraulic disc, 180/180mm RT30 rotors |
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Olive Green |
| Grösse | SM |
| Motor | Bosch Active Line Plus, Smart System |
| Rahmen | SmartForm C2 Alloy, removable 625Wh downtube battery, integrated headtube reflector, tapered headtube, internal cable routing, 135mm QR hub spacing, IS disc mount, motor protection |
| Schaltwerk | Shimano Nexus 8, internal gear hub |
| Akku | Custom 601Wh battery |
|---|---|
| Bremssystem | Magura MT5 4-piston hydraulic disc w/ Storm HC 203mm, 6-bolt rotors |
| Dämpfer | Fox Float X Performance Elite, 2 pos adj, EVOL LV, 210x55mm |
| Farbe | Tiger Shark |
| Grösse | LG |
| Bremssystem | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
|---|---|
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Matte Black |
| Grösse | 54 cm frame |
| Rahmen | Alloy |
| Schaltwerk | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Akku | Null |
|---|---|
| Bremssystem | Shimano 105 7170 hydraulic disc, 160/160 RT70 rotors |
| Dämpfer | Null |
| Farbe | Storm Cloud |
| Gabel | SuperSix EVO Carbon, integrated crown race, 12x100mm Syntace thru-axle, flat mount disc, internal routing, 1-1/8" to 1-1/4" Delta steerer, 55mm offset (44-54cm), 45mm offset (56-61cm) |
| Motor | Null |
| Rahmen | SuperSix EVO Carbon, integrated cable routing w/ Switchplate, 12×142 Syntace thru-axle, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, integrated seat binder, SmartSense compatible |
| Grösse | 56 |
| Schaltwerk | Shimano 105 7100, 12-speed |
| Farbe | schwarz |
|---|---|
| Rahmen | Carbon |
| Grösse | M |
| Bremssystem | Shimano GRX 400 hydraulic disc |
|---|---|
| Farbe | Cinnamon |
| Grösse | SM |
| Bremssystem | Shimano MT200 hydraulic disc |
|---|---|
| Farbe | Black Pearl |
| Grösse | MD |
| Bremssystem | Shimano Deore BR-MT520, hydraulic, Shimano RT-66 rotors [F]203mm, [R]180mm |
|---|---|
| Dämpfer | Fox Float DPS Performance |
| Farbe | Panther / Phantom Green / Chrome, Chameleon Blue / Black / Chrome |
| Grösse | XL |
| Rahmen | Aluminum |
| Schaltwerk | Shimano SLX RD-M7100 |
| Farbe | Pale Green |
|---|---|
| Grösse | 26 |
| Bremssystem | Disc Brake |
| Dämpfer | RockShox Deluxe Select+ |
| Rahmen | Aluminium |
| Schaltwerk | Shimano Deore |
| Akku | Custom 601Wh battery |
|---|---|
| Bremssystem | Magura MT7 4-piston hydraulic disc w/ Storm HC 203mm, 6-bolt rotors |
| Dämpfer | Fox Float X Factory, 2 pos adj, EVOL LV, 210x55mm |
| Farbe | Raw |
| Grösse | MD |